Okeyy net genel salon

Genel oyun odalarımızda sizleri keyifli dakikalar ve eğlenceli sohbetler hatta yeni arkadaşlıklar bekliyor! Sizde Güneyliler ile okey oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Okeyy net genel salon oyun odalarında sizlerde yerinizi hemen alın. Odalarımız ve diğer bilgiler aşağı da size açıklanmıştır.

Odalarımız tamamen sizler için ücretsiz olup, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda sohbet de edebileceğiniz okey oyun odalarımıza dilediğiniz zaman istediğiniz yerden bağlanın ve canlı okey oynamanın keyfini çıkarın! Daha önce 2007’de başka bir siteyi satın alarak başladığımız serüvenimize okeyy.net adıyla devam ediyoruz. Sadece sizler için kurduğumuz için, kurulduğumuz günden bu yana sitemizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Siz de bize yardımcı olmak isterseniz VIP üye sıfatıyla kayıt olabilir veya bir Yönetici de olabilirsiniz! Yönetici olabilmek için lütfen diğer yönetici arkadaşlarımızla iletişime geçerek okeyy.net’de yetkili olabilirsiniz. Eğer hala sitemize kayıtlı değilseniz, oyun odalarımıza giriş yaparken kayıt ekranına yazacağınız “nick” ile çok kolay bir şekilde üye olabilir ve sürekli aynı adla oyun odalarımızda oyun oynayabilirsiniz. Böylece, arkadaşlarınızı kaybetmeden oyun oynayabilir ve hatta yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. Henüz kayıt olmak istemiyorsanız, Misafir olarak giriş yapabilir, herhangi bir hizmetten yoksun kalmadan okey oynayabilirsiniz. Ama unutmayın, oyun arkadaşlarınızı kaybetmek istemiyorsanız, üye olarak devam edin! Üye olmak size yalnızca bir tık uzaklıkta! Kullanıcı adınızı belirleyin ve kolayca üye olun!

Okey’in Tarihçesi

Okey’in tarihçesi, taş oyunlarının atası olan Domino’ya dayanır. Çin Uygarlığının dünyaya armağan ettiği domino, savaş, göç ve ticaretin etkisiyle Çin’den dünyaya yayılmıştır. Fakat elbette ki, o günlerde oynanan oyun şimdikinden çok farklıydı. Asırlar içinde farklı kültürlere misafir olan domino, kültürel ve diğer etkenlerle beraber dönüşüme uğramış ve okey, bu dönüşümlerin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Doğu’nun dünyaya miras bıraktığı Okey’i oynamak için sitemizden oyun odalarına ücretsiz kayıt olabilir, hatta kayıt olmadan misafir sıfatıyla giriş yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Oyun oynamak sosyal bir eylem olduğundan yalnızca oyunla ilgilenmek dışında, oyuncularla da canlı iletişim kurabilmenizi sağlamak amacıyla oyuncularla sohbet de edebilirsiniz. Sohbet etmek o an içinizden geçmiyorsa, sizler için özel olarak ürettiğimiz oyunda hiç kimse olmadan yalnızca bilgisayara karşı oyun oynayabilirsiniz.

Kategori : Genel 26 Kasım 2022 - Cumartesi

1 Yorum

Yorumlar kapalı.


© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.