Ekolay Oyuncu

Ekolay okey denince akla gelen ilk sitelerden biri olarak bilinmekteydi. Sisteminde pek çok okey oyuncusu bulunduran site, verdiği ani bir karar neticesinde oyun salonlarını kapatmıştır. Bu karar sonrasında ise pek çok oyuncunun moral bozukluğu yaşadığı bir gerçektir.

Oyuncuların Ekolay okey salonu girişi yapamamaları internetten okey oynamalarına tam bir engel oluşturmamaktadır. Pek çok birey Ekolay adresini görünümünden ve kalitesinden ötürü tercih etmekteydi. Ancak sistemlerini sitemizde de bulabileceğiniz Ekolay okey, bir tıkla halen erişim sağlayabileceğiniz şekildedir. Oyun bağlantısı kurabilmeniz için site içerisindeki üyelik aşamalarını tamamlamanız yeterli olacaktır

 

Ekolay Oyun Salonları

Kullanıcılar için oluşturmuş oldukları arkadaş gruplarını Ekolay oyun salonlarına davet sistemi de geliştirilmiştir. Bu sayede yeni arkadaşlıklar kurmak konusunda isteksiz olan bireyler hali hazırda var olan arkadaş grupları ile de oyunlarda aktif şekilde rol oynayabilmektedir. Sistem üzerinde oyun oynanabilmesi için en pratik ve kaliteli altyapılar ile ortak bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Bu sayede üyelik işlemlerini halletmek için uzun süreli zaman kaybetmelerine gerek kalmamaktadır. Birkaç tık neticesinde siteye üye olmanız mümkündür. Ücretsiz şekilde gerçekleştirilen üyeliklerden sonra sitemizden 7/24 hizmet almanız sağlanmaktadır. Hizmet alımlarında hazır masalara oturabileceğiniz gibi kendinize bir masa açarak diğer oyuncuları da bekleyebilirsiniz. Oyunlar konusunda genel kurallar haricinde bireylerin isteklerine göre hareketlerini belirlemelerinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Ekolay Okey Hizmeti

Bireylerin Ekolay okey oynamak alanında elde edecekleri hizmetlerde hiçbir eksik bulunmamaktadır. Genel lobide ce özel şekilde gerçekleştirilebilen sohbetler bu alanda ilk akla gelen hizmetlerden biridir. Ayrıca site üyeliklerinden sonra devamlı klasik ya da çanak okey oynamak zorunda da kalınmamaktadır. 101 gibi popüler okey türleri de tek bir tık sayesinde ekranlara getirilebilmektedir. Kullanıcıların elde etmiş oldukları okey hizmetinden devamlı olarak yararlanmaları puanlarının artmasını sağlamaktadır. Gerçekleşen puan artışı neticesinde ise üyelik statülerinde bir yükselme meydana gelmektedir. Statü bakımından bir basamak daha yukarıda yer alan üyelerin giriş yapabilecekleri ek masalar olduğunu bilmekte fayda vardır. Bu sayede puanlarınızı oyun kazanarak yükseltip, kıdemli şekilde oyun oynayabilirsiniz.
ekolay oyuncu
Ekolay Oyuncu Okey Giriş
Kategori : Genel 23 Kasım 2022 - Çarşamba

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.