Set Okey

Set Okey Okey Salonu, sitemizi kurarken sizlere ücretsiz ve bedava olarak bağlanabileceğiniz bir okey sitesi kurmak istedik. Okey Salonlarımıza geliştirilmiş okey sistemimiz sayesinde her tarayıcıdan ve mobil telefonunuzdan rahatlıkla bağlanabileceğiniz bir okey sitesi kurduk. SetOkey Okey salonumuzu sizlerin hizmetine açarken, sizlere daha kaliteli ve eğlenceli bir okey salonu hizmeti sunmayı göz önünde bulundurduk, okey salonlarımızda yeni insanlarla tanışarak, onlar ile beraber olarak okey oynayabilir ve boş vakitlerinizi daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Dilerseniz de okey salonlarımıza arkadaşlarınızı davet ederek arkadaşlarınız ile birlikte okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. SetOkey sitemizde sizlerde vip gold üye yada yetkili olmak istiyorsanız SetOkey Okey Salonumuzdaki yetkili arkadaşlar ile iletişime geçerek salonlarımızda vip üye yada yetki sahibi olabilirsiniz.

Şimdi canlı okey oynama zamanı! Hemen kendinize özel bir nick alarak Okey Odalarımıza katılıp, canlı okey oyna ve yeni okey arkadaşlıkları edinerek bu zevki birlikte yaşa.
Ücretsiz olarak Okey oynamak mı istiyorsun? Hemen Oyna Butonuna tıkla ve türkiyenin çeşitli yerlerinden insanlarla veya yeni,
eski demeden arkadaşlarınızla Klasik Okey ve Düz Okey oynayın!

Mobil Set Okey

Kategori : Genel 5 Mart 2022 - Cumartesi

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.