Klasik Okey Oyna

Klasik Okey Oyunu Oyna

Üye olmadan oynaya bileceğiniz ve oldukça kaliteli görsellerde oluşan bu klasik okey oyunumuzda hem eğlenmeye hemde karşı taraftakileri yemek için farklı renkte taşlar toplayarak harika sayılar yapmaya çalışın. Son zamanlar da ise en çok sevilen bu klasik okey oyunu siz oyun seveler tarafından bayılarak oynanan ve iyi oyun arasında yer alıyor. Oyunda ki kuralları biliyorsunuzdur aynı renkte olan sayıları seri şekilde yan yana çizmeye ve farklı renkte olan sayıların ise aynı rakamlarını bir araya getirip min. 3 taşı bu şekilde hizalayarak sizlerde elinizde ki 14 taşı bu şekilde tamamlamalısınız. Bu şekilde yaparak sizlerde iyi oyunlar ortaya koymuş olursunuz. Okey oyununu ücretsiz bir şekilde online olarak oynamak için hemen sizlerde başlatarak bu oyun sitesinde keyifli bir şekilde oynayın.

İyi Oyunlar.

Yaptığımız gözlemler neticesinde ne kadar değişirse değişsin, klasik okey oyunu en çok tutulan oyunlar arasında. Tüm klasik okey oyna severler veya klasik yaşamayı seven insanlar bu tarz yeni oyunlara genel olarak daha uzak kalıyorlar.

Evet arkadaşlar sizlerin de bildiği üzere okey oyunun bir çok versiyonu var. Özellikle son zamanlarda farklı fikirlerle beraber daha da gelişmeye devam ediyor. 101 okey, 51 okey vs derken son zamanların en popüler okey oyunu çanak okey oldu. Özellikle insanların farklı arayışları, farklı eğlence anlayışları ile ilerleyen dönemlerde çeşitliliğin artacağını düşünüyoruz.

klasik okey oyna

Klasik okey oyna

Kategori : Okey 27 Şubat 2022 - Pazar

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.