Javasız Okey Oyna

Türkiye’nin gerçek ve tam zamanlı javasız okey oynama sitesi olan istaka.NET uzun zamandan beri sizlere javasız oyun oynama imkanı veriyor. Html5 alt yapısı ile beraber tüm platformlarda mobil vb. cihazlarda dahil hepsinde kullanılabiliyor.
Java’sız okey oyna, yıllarca okey oynamak için bilgisayara gereksinim duyan kullanıcılar bu tür sitelere giriş yapabilmek için Java kurmaları gerekiyordu. Eski okey oyunlarında bu gereksinimler yüzünden bilgisayarınıza Java kurulması zorunluydu.

Javasız Okey Oyna
Artık okey oyunu oynamak için sadece pc ile giriş yapmanıza gerek. Teknolojinin nimetlerinden yararlanarak her türlü akıllı cihazınızdan giriş yapabilirsiniz. Android ve IOS telefonlarınızdan da giriş yapabileceğiniz javasız okey oyna uygulamamız ile oyunun eski tadını alacaksınız. Okeyy.NET sitesi olarak 5 yıldır javasız okey oyunu hizmeti sunmaktayız. HTML5 teknolojisi ile yazılmış oyunumuz sizlere herhangi bir program yüklemenizi istemeden oyunumuza giriş yapmanızı sağlayacaktır.

Oyun odalarımıza giriş yaptığınızda karşınıza yüzlerle oyuncu çıkacaktır. İsterseniz okey lobisinde sohbet edebilir yada okey masalarına geçip oyun oynayabilirsiniz. Bir okey sitesinde aradığınız ama bulamadığınız sohbetli okey keyfine bu oyunda varacaksınız.

Kategori : Genel 15 Şubat 2022 - Salı

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.