İstaka.NET

Sanal alemin her yanını artık oyunlar sarmaya başladı. Vaktini bilgisayar başında geçiren insanlarımız işlerini yapsalar da o arada oyunda oynamak istiyorlar. Özellikler bizler için en çok tercih gören oyun bilindiği gibi okey. Okey oyunu binlerce insan tarafından seçilen ve çok sevilen bir oyun. Bilgisayar ile vakit harcayan insanlarında en çok seçtiği oyun. Bu oyunu ne kadar çok sevsek de doğru adreslerde oynamak gerekir. Saçma sapan kullanıcı seviye kitlesi düşük yerle de oynamak bizlerin sadece zamanını çalar hatta rahatlamak için girdiğimiz salonlarda iyice gerilir ve çıkarız bunun için yapılması gereken doğru adreslerde bu oyunu oynamak. Onun içinde sizlere istaka.NET ‘i tanıtmak istiyoruz.

2008 den beri okey oyunu sektöründe bulunan sitemiz yıllar geçtikçe güzelleşmeye ve kullanıcı kalite standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Hani tabiri caizse bir ürün için iso belgesi istenir ya , istaka.NET de sizler için bu standartları bir arada bulunduruyor. Hizmetimizin temeli kalite. Özellikle son dönemde ciddi yapılanmaların içerisine girmiş bulunuyoruz .  Sizlerin talepleri dogrultusunda turnuvalar düzenliyor sizlerle ilgilenmeye çalışıyor sınıf ayrımı gözetmeden hizmet sunuyoruz. Okey oyununda artık ıstaka.NET marka oldu sizlerin sayesinde.

YagmurHosTing alt yapısını kullanarak sizlere %100 güvenlikli hizmet sunuyor. Yönetim kadrosunda birbirinden değerli ve özverili insanları sizlerle buluşturuyor. Kaliteyi her alanda hissettirmeye çalışıyoruz. Kullanıcı kitlesi olarak harukulade birbirine karşı saygı sevgi içerisinde muamele eden bir topluluk burası.

Radyosu bir harika oyunu bir harika bir site. İstemediğiz sürece size özel mesaj kimse atamıyor. Siz konuşmak isterseniz kabul edebiliyor yada canınız sıkkın uğraşmak gibi bir niyetiniz yok o zaman reddediyorsunuz.

Ve daha birbirinden güzel özellikler sizleri bekliyor. Sizlere düşen sadece oyuna bağlanıp bu hizmet kalitesini hissetmenizdir.

Kategori : Okey 9 Kasım 2013 - Cumartesi

4 Yorum

 1. Aşkcadısı

  İstaka Net için az bile bu yazılanlar .Seneler önce tesadüf eseri girdiğim bu salon AİLEM oldu Vazgeçilmezim oldu .Neden mi? Çünkü ortam aile ortamı sıcacık iyi gününde kötü günde hep bir aradayız …İstaka Nette her gün bir yenilik yapılıyor sadece bizler için .Yolu birkez düşen bir daha ayrılamıyor salonumuzdan denemesi bedava sizlerdee gelin sizlerde bu aile ortamındaa bizlerle olun .İstaka .net

 2. Pınarrr

  Bende Nazlıcadımın söylediklerine katılıyor ve altına imzamı atarak birkaç şey daha eklemek istiyorum. Burası sadece bir okey sitesi değil. Makalede de belirtildiği gibi burada ön planda olan şey kalitedir. Hayatınızda ne kadar seçici davranır özenli olursanız o derecede mutlu olursunuz. İstaka. Net sevinçlerin hüzünlerin coşkuların paylaşıldığı kocaman bir aile. Sizde zaman kaybetmeden bu ailedeki yerinizi alın. Buluşma noktamız çok net. İstaka. Net…

  1. NaZaR

   Sizlere Katılmamak mümknmü nazLım ve Pınarım Okey bahane Sizler ve tüm Istaka net te OlaN İnsanLAR Harika ıstakanet farkını sizlerde hissedersiniz İnşlah Istaka nette bekliyoruz .

 3. Aheste

  Makalede az bile söylenilmiş kalite derken ne akla gelir sevgi,saygı,hoş görülü bunlar en başta aklımıza gelendir .Eglenmek se eglence,Sohbetse sohbet,Dostluksa en güzel dostluk kurabileceniz yer.Kaliteli müzikleriyle canlı istekleriyle dinleneceniz tek yer. Arkadaşlar edineceniz neşeli sohbetlerin yanı sıra keyifli oyun oynuyacanız tek yerdir.İstaka.Net

Yorumlar kapalı.


© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.