Gamegarden net

Gamegarden Net Okey Oyunu Oyna

Merhaba arkadaşlar. Bugün size yılların eskitemediği hala bir çok kişinin hayatında olan gamegarden net sitesinden bahsedeceğim. 2000 li yılların en iyi oyun sitelerinden birisi idi. Belki de Türkiye de okey vb masa oyunlarında ilk sitesi bile olabilir.

O zamanlar bir çok insan bu siteyi biliyor burada rahatça oyununu oynuyor idi. Türkiye de ilk defa oyun sektöründe adından uzunca yıllar bahsetti sonra ki süreçte devir ederek kapanma yoluna gitti.

Devam eden yıllarda, bu sektöre istaka.net adı altında devam etmeye başladı. Yıllarca gamegarden net olarak bilinen okey sitesi artık istaka net olarak yoluna devam etti. İlk dönemlerde javalı bir sistem ile yolumuza devam ediyorduk. Java applet teknolojilerde çıkan sorunlar neticesinde yeni teknolojilere yönelerek html5 alt yapısı ile beraber hem tarayıcı hem mobil hem de uygulamasını geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Gamegarden okey, tavla, batak oyunları artık Istaka.NET olarak yoluna devam ediyor.

Evet dostlar yılların eskitemediği bu eğlence sizlerle yoluna devam ediyor. Son zamanlar fark ettiğimiz bir diğer konuda bir çok insan artık eski arkadaşlarını arıyor. Bizim aracılığımızla herkes eski gamegarden oyuncularını dostlarını ve arkadaşlarını burada bulabiliyor.

Sizlerde aramıza katılabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kategori : Genel 25 Mart 2022 - Cuma

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.