Yeni Okey Istaka’da!

Uzun zamandır sizlere kaliteli olarak ıstaka okey hizmetini sunuyoruz. Zaman ilerledikçe sistemler yenileniyor, teknoloji artık çağ atlıyor. Dokunmatik telefonların yaygınlaşması ile beraber android sistemlerde artık oyunlar çok popüler olmaya başladı. Strateji, multiplayer oyunlar, futbol ve daha bir sürü yeni telefon ve tabletlerden oynana oyunlar çıkmaya başladı. Bunların yanında çoklu oyunlar arasında bilardo, tavla, okey vb diger oyunlarda artık hem tablet hem telefon hemde bilgisayar ortamlarında rahatlıkla oynanmaya başladı.

Istaka.Net ailesi olarak bizde bu teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya karar vermiş idik. Uzun zaman önce planladığımız projelerimizi artık yavaş yavaş hayata geçirmeye başladık. Kısa bir zaman sonra sizlere yeni okey sistemimizi ve oyunlarımızı tanıtmaya başlayacağız. Sizlerinde bu oyunlarda istediğiniz özellikler var ise bizlere mail adreslerimizden yada konu üzerinden iletebilirsiniz.

Okey oyunun arkasından, 101 ve tavla gibi gene popüler olan oyunları da sizler için yapmayı düşünüyoruz. Bizleri takip ederek bu oyunlardan haberdar olabilir, yeni oyunlarımızın ilk denemelerini bizlerle beraber sizlerde yapabilirsiniz.

 

İstaka.NET, Bizi Takip Etmeye Devam Edin.

Kategori : Genel, Okey, Tavla 2 Şubat 2017 - Perşembe

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.