Senelsh.Com

Merhaba Değerli arkadaşlar. Bilindiği üzere artık yeni sisteme geçtik. Uzun zamandır esokey ile yolumuza devam ederken artık telefondan tabletten ve bilgisayar üzerinden rahatça bağlanabileceğiniz yeni projemiz olan senelsh.com ile beraber güncel sistemimizi piyasaya sürdük.

Uzun zamandır artık java tabanlı sistemler özellikle oyun sistemlerine erişim sadece explorer üzerinde yapılabiliyor. Hali ile bir sürü kullanıcı da explorer olmadığı için giremiyordu. Yeni sistemimiz ile beraber explorer ve javaya ihtiyaç duymadan dünyanın her yeri her platformundan sitemize erişebileceksiniz. Sizlerde senelsh ile beraber ortak yürüttüğümüz bu güzel projede yerinizi almaya hazırsanız, birbirinden güzel insanlarla ile tanışıp okey, tavla oyunu oynamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hadi durmayın sizde senelsh ile ortak projemizde yerinizi alın. Kapımız sizin gibi değerli insanlara her zaman açık.

Istaka.NET , SenelSh.Com gururla sunar.

Kategori : Genel 21 Nisan 2021 - Çarşamba

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.