Pexu Okey

Merhaba değerli pexu ailesi. Sizlere artık yeni sistemimiz üzerinden okey oyunu ayrıcalığını sunmaya karar verdik. Uzun zamandır sistemlerimiz kapalı idi. Artık pexu oyunlarını istaka.net ayrıcalığı ile sizlere sunmaya karar verdik. Malum en son java güncellemelerinden sonra eski sistemlere kimse giremiyor arkadaşları ile buluşamıyordu. Biz bu durumun sizler için zor oldugunun farkına vardık ve uzun zamandır üzerinde çalıştığımız oyun projemizi size sunmaya karar verdik.

Pexu okey

Evet arkadaşlar artık sizlerde bizimle beraber tüm pexu oyunlarının ayrıcalığına hazırsınızdır diye umuyoruz. Bu zamana kadar sistemleri kapatmak zorunda kaldığımız için sizlerden ayrıca özür dilemek istiyoruz. Artık sizinle beraber yeniden büyümeye ilerlemeye devam. Durma sende eski arkadaşlarına burada ulaşabilir okey oyununun tadını cıkarabilirsin.

Bu arada söylemeden geçmeyeyim. Yeni sistemimize mobilde, tabletten telefondan her yerden rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Kategori : Genel 12 Mayıs 2021 - Çarşamba

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.