Istaka , okey , tavla, 101 okey sitesi

Oyun eglence derken yıllardır devam eden vazgeçilmeyen bir sistem. Uzun zamandır sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Malesef javanın kendi iç değişiklikleri v.s derken bir çok insanın giremediğinin farkındayız. Sistemin java olmasından dolayı bu sorun var. Elimizden geldiğince bu sorunları çözmeye çalışıyoruz.

Istaka.Net , okey , tavla, 101 okey sitesi olarak yeni hizmetlerimizle sizlerin karşısına çıkmaya karar verdik. Uzun zamandır üzerinden çalıştığımız projemiz artık son aşamalara geldi. Sizlere kaliteli bir sistem hazırlıyoruz.

İlk olarak sizlere düz okey sistemini sunup, devamında tavla ve 101 okey ile bu sistemi destekleyeceğiz. Maliyet ve sistem analizleri çıkarıldı. Pek yakında sizin için yenilikleri sunacağız.

Bizi takip edin, bizimle kalın. Kaliteyi her zaman sizlere sunduğumuz gibi yeni sistemlerimiz ile sizleri kalite ile yeniden buluşturup kaldığımız yerden devam edeceğiz.

 

Kategori : Genel, Okey, Tavla 22 Ocak 2017 - Pazar

© 2013 ISTAKA.NET – Okey oyunu için Türkiye' de bedava okey hizmeti sunmakta olan web sitemiz okey oyna ve canlı okey için ideal bir web sitesidir.. Bu Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.